poniedziałek, 7 marca 2011

Pierwsza odsłona mojego nowego projektu.

Już w poprzednim poście pisałam, że rozpoczynam nowy projekt jakim jest haftowanie czyli krzyżyków stawianie..........nie wiem dlaczego mojemu mężowi jakoś ta pierwsza nazwa inaczej się kojarzy :)
Oto obrazek jaki mam zamiar wyhaftować ;)


Wzór haftu został zaczerpnięty z internetu, bardzo dawno temu i niestety nie jestem w stanie podać jaka to stronka była. Docelowo ma nie być napisów, a obrazek zawiśnie nad łóżeczkiem synka :)
A tak wygląda moja praca na dzień dzisiejszy.......Idzie mi powoli bo przy Tymku za dużo wolnego nie mam, i w sumie to moja pierwsza przygoda z haftem.


A my tzn. Tymek i Ja jesteśmy u babci Ewci na dwu tygodniowym wypoczynku. Dlatego zaniechałam na ten czas zabawę z papierem i zabrałam ze sobą tylko przybory do haftu.
Oto Tymek w swoim żywiole :)


4 komentarze:

 1. piękny hafcik się zapowiada :)
  A maluszek uroczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No, widzę, że się nie obijasz :)
  Haftuj, haftuj - dobrze Ci idzie :D
  A Tymek - no cóż - pierdoła cioci zawsze jest zadowolona :) Ucałuj go koniecznie ode mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny wzór wybrałaś :) Ja bardzo polubiłam haftowanie, ale niewiele mam osiągnięć w tej dziedzinie, bo to rzecz wymagająca czasu, a ja niecierpliwa jestem i lubię szybko widzieć efekty mojej pracy :) Dziękuję za udział w moim candy, jutro wieczorem zapraszam na losowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tymek wygląda jakby grał w kapeli na klawiszach :):) Słodki ten obrazek wybrałaś, machaj tą igłą, machaj, no i oczywiście pokazuj na blogu swoje postępy. Z miłą chęcią pooglądamy

  OdpowiedzUsuń

Każde słowo dodaje mi skrzydeł :)